Hakkımızda

Hakkımızda

TDU Savunma Sistemleri A.Ş, Savunma Sanayinde Teknik Tekstil alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Bilinen tüm keşif ve gözetleme sensörleri ile tespit edilmeyi engelleyen tekstil ve türevleri ürünler üretilmektedir. Müşterileri ile çözüm ve proje ortağı olarak çalışan TDU Savunma, gelen talepleri hızlı bir şekilde yenilikçi ürünleri karşılamaktadır.

TDU Savunma, askeri amaçlı kullanılan görsel kamuflaj, yakın kızılötesi kamuflaj, radar ve termal koruma sağlayan gizleme ağları, askeri araç ve mühimmatlar için koruyucu tekstil ürünleri, şişirilebilir sahte hedefler, çadır sistemleri, kompozit ve diğer benzer ürünler üzerine uzmanlaşmış olup MIL-STA-810G standardına uygun olarak üretim yapmaktadır.

NATO ve Milli Tesis Güvenlik Belgesi ile Üretim İzin Belgesi'ne sahip TDU Savunma, ürünlerine ait tüm operasyonları kendi bünyesinde yapmaktadır.

Misyonumuz

Savunma Sanayiinde teknik tekstil alanında ekonomik gelişmeleri yakından takip ederek çağın ilerisinde, yenileşimci ve çevik hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Yerli ve milli kimliğimizle teknik tekstil sektöründe en çok tercih edilen çözüm ortağı olmak.

Stratejimiz

Savunma Sanayiindeki ihtiyaçları ve dünyadaki siyasi gelişmeleri takip ederek sektörde proaktif oyuncu olmak.

Değerlerimiz

Proaktif olmak, paydaş memnuniyeti, çalışan memnuniyeti, iş güvenliği, çevre ve insana saygı.

Kabiliyetlerimiz

TDU Savunma, sahip olduğu uzman kadro ve üretim altyapısı sayesinde çözgü hazırlama, çözgü örme, tüm terbiye ve konfeksiyon işlemlerini bünyesinde gerçekleştirerek yüksek performanslı teknik tekstil ürünleri üretmektedir.

TDU Savunma, Savunma Teknolojileri alanında geniş kapsamda kullanılan görsel kamuflaj, yakın kızılötesi kamuflaj, radar ve termal koruma sağlayan gizleme ağları, askeri araç ve mühimmatlar için koruyucu tekstil ürünleri, şişirilebilir sahte hedefler, şişirilebilir çadırlar, hangar, kompozit ve diğer benzer ürünler üzerine uzmanlaşmış; sofistike ve önde gelen ürünleri yerli olarak üretmektir.

Politika
TDU Savunma olarak üretim faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çalışanlarımızın, ilişki kurduğumuz paydaşlarımızın, içinde bulunduğumuz toplumun ve ülkemizin çıkarlarını en üst seviyeye taşımak temel amacımızdır. Bu bağlamda kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği politikamızı süreçlerimize entegre etmek ana prensibimizdir. Yol gösterici olarak kabul ettiğimiz; ulusal, uluslararası yasa, standartlar ve diğer gereklilikler ışığında süreçlerimizi sürekli iyileştireceğimizi ve faaliyetlerimizi bu yasa ve standartlara uygun olarak gerçekleştireceğimizi taahhüt ederiz. Müşteri talep ve isteklerinde ürün ve servislerimizi sürdürülebilir mükemmellik ve sıfır hata hedefi ile sağlamaya çalışacağız. Taşeron/alt işverenlerimiz ve tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde sisteme uygun ve gelişebilir olmayı amaçlamaktayız.
 
Kalite
Sahip olduğumuz ve olacağımız insan kaynağının; kişisel ve mesleki gelişimi, sağlığının korunması için gerekli olan ihtiyaçların tespiti ve karşılanması önceliğimiz olacaktır. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği yasalarını göz önünde tutarak süreçlerimizi mükemmele ulaştırarak, çalışanlarımız, taşeron/alt işverenlerimiz için en az risk faktörü ile çalışma ortamı oluşturmayı, yer aldığımız çevrenin ve çalışanlarımızın korunmasını iyileştirilmesini ve sürekli olarak geliştirilmesini sağlamayı, çevre kirliliği ve iş kazalarını önlemeyi, bunları gerçekleştirirken de çalışanların katılım ve danışma hakkını göz önüne alacağımızı taahhüt ederiz. TDU Savunma, çalışanlarının is sağlığı ve güvenliğini sağlamak, yaşanabilecek iş kazalarını sıfıra indirmek ve meslek hastalıkları konularında bilinci arttırmak amacıyla ISG çalışmalarının içselleştirilmesi için gerekli olan eğitimleri düzenli olarak vermeye devam edecektir.
TDU Savunma “Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Politikası’nda yer alan noktalarda çalışanların katılımı ile sürekli gelişim ve iyileşmenin sağlanmasını yönetim tarafından taahhüt etmektedir.
 
 

Kişisel Verilerin Korunması

6698 Sayılı KVK Kanunu gereği hazırlanan KVKK Başvuru ve Kamera Aydınlatma Metni'ne aşağıdaki linkten ulaşbilirsiniz.

KVKK Başvuru

Kamera Aydınlatma Metni